Producent kopert foliowych

Jesteśmy producentem opakowań – głównie kopert kurierskich z ponad 20 letnim doświadczeniem. Opakowania, które produkujemy w większości pochodzą z wysokiej jakości materiałów pochodzących z recyklingu. Obecnie większość firm na rynku korzysta właśnie z tego typu rozwiązań. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ koperty kurierskie prezentują się w sposób profesjonalny, a ponadto doskonale zabezpieczają znajdujący się wewnątrz nich towar przed uszkodzeniem. Wykonane na specjalne zamówienie o unikatowym wyglądzie wpadną w oko każdemu konsumentowi, a także dodadzą elegancji i szyku nie jednej firmie.

Producent kopert kurierskich

Wykonane przez Nas opakowania foliowe w zależności od potrzeb produkujemy z folii typu CPP, LDPE, BOPP oraz HDPE. Cechuje ich wysoka wytrzymałość, a zarazem świetna jakość. Możliwe jest skonfigurowanie opakowania wedle potrzeb i oczekiwań klienta. Zarówno grubość, rozmiar, kolor można dobrać w zależności od przeznaczenia. Daje to możliwość dopasowania opakowania do wielkości towaru, który chcemy w nim przechowywać. W przypadku koper kurierskich pozwala to  przygotowywać opakowanie dostosowane do konkretnego rozmiaru przesyłek.

Foliopaki kurierskie

Jako bezpośredni producent kopert foliowych oferujemy produkty na specjalne zamówienie klienta oparte na indywidualnych jego potrzebach. Dopasowanie nadruku do preferencji danej firmy poprzez logo czy dane kontaktowe na pewno wpłynie pozytywnie na odbiór marki. Druk wykonujemy na wysokiej jakości drukarni fleksograficznej co dodaje mu wytrzymałość mimo trudnych warunków podróży. Produkcja kopert kurierskich w naszej firmie jest stale monitorowana i kontrolowana przez dział kontroli, który czuwa nad otrzymaniem produktu spełniającego wyśrubowane wymogi jakościowe.

Posiadamy rozbudowany park maszynowy,
który stale udoskonalamy poszerzając tym samym
nasze możliwości oraz jakość świadczonych usług.

Koperty foliowe to produkty po które najchętniej sięgają przedstawiciele branży e-commerce, która obecnie stale rozwija się i poszukuje coraz to nowych rozwiązań. Przedsiębiorcy prowadzący sklepy internetowe, oraz każdy kto prowadzi sprzedaż wysyłkową stale poszukują niezawodnych sposobów na zabezpieczenie towaru na czas podróży do klienta. Przy okazji firmy te chcą wyróżnić się na tle konkurencji niebanalnym wyglądem kopert kurierskich.

Nasza firma nieustannie rozwija się o czym świadczy rozbudowany park maszynowy, który stale udoskonalamy poszerzając tym samym nasze możliwości oraz jakość świadczonych usług. Daje nam to bardzo dobrą pozycję na rynku i wyróżnia nas na tle producentów kopert foliowych. Nasi klienci bardzo chętnie korzystają z naszych usług a ich jakość w pełni ich zadowala. Daje nam to ogromną satysfakcję z wykonywanej przez nas pracy oraz motywację do dalszych działań i rozwoju.