Produkcja firmy BagFol obejmuje koperty kurierskie z nadrukiem. Wykonane są z folii LDPE, która jest odporna na działanie niesprzyjających czynników. Dzięki temu zawartość opakowania jest zabezpieczona w odpowiedni sposób w czasie transportu. Koperty kurierskie z nadrukiem są doskonałym rozwiązaniem dla firm, które zajmują się wysyłką towarów lub dokumentów do klientów lub pomiędzy siedzibami firm.

Koperty kurierskie z nadrukiem sprawdzają się doskonale w branży e-commerce, która w Polsce ciągle rozwija się. Obecnie korzysta z nich coraz więcej osób, które wykorzystują foliopaki na własny użytek do wysyłania paczek. Wykorzystanie kopert foliowych z nadrukiem wpływa pozytywnie na proces logistyczny. Przyśpiesza przygotowanie i wysyłkę nawet sporej ilości przesyłek. Własny nadruk na kopertach foliowych to dodatkowo budowanie wizerunku i rozpoznawalności marki.

Wykonujemy koperty kurierskie z nadrukiem na indywidualne zamówienie klienta oraz w oparciu o jego wymagania i potrzeby. Najczęściej wybieraną opcją na nadruk na foliopakach jest logo firmy. Jest to doskonała forma reklamy oraz szansa na zwiększenie popularności swojej firmy. Dzięki profesjonalne drukarni fleksograficznej jaką posiadamy wykonywany nadruk jest doskonałej jakości. Jest to działanie, które sprawi, że nazwa danej firmy na dłużej zostanie w pamięci kupującego, a tym samym być może zachęci go do kolejnych zakupów. Profesjonalne zapakowanie towaru z pewnością przedstawi firmę w korzystnym świetle. Foliopaki z nadrukiem mogą być wykonane w różnych kolorach. Nasze opakowania nie muszą być nudne! Dzięki nietuzinkowemu projektowi Twoja firma dostanie szansę na rozwój reklamowy.

Nasze koperty kurierskie z nadrukiem posiadają bardzo dobre zabezpieczenie przed ingerencją osób trzecich, dlatego każda próba dostania się do zawartości paczki będzie zauważalna. Foliopak wyposażony jest w wygodny pasek w klejem dzięki czemu zamknięcie go jest łatwe, a otwarcie bez uszkodzenia praktycznie niemożliwe. Odpowiednie zabezpieczenie zawartości chroni paczkę przed wilgocią, która mogłaby negatywnie wpłynąć na zawartość opakowania.  Zamkniecie jest na tyle mocne, że nie otworzy się z pewnością w drodze do punktu docelowego, a osoba nadająca paczkę może być spokojna, że dojdzie do celu w stanie nienaruszonym.

Zakup kopert kurierskich z nadrukiem – możliwy jest już od 10 000 sztuk!

Standard przyjętych rozmiarów:
szerokość 250 mm / wysokość 350 mm
szerokość 310 mm / wysokość 400 mm
szerokość 365 mm / wysokość 450 mm
szerokość 410 mm / wysokość 450 mm
szerokość 450 mm / wysokość 500 mm
szerokość 500 mm / wysokość 540 mm

Istnieje możliwość wykonania kopert w innych rozmiarach – wraz z indywidualnym projektem graficznym. Wszystkie oferty wyceniane są indywidualnie, w zależności od wielkości i nakładu.

Przewidywany czas realizacji zamówień:

Koperty kurierskie z nadrukiem – do 10 dni