Oferta naszej firmy skupia się na produkcji kopert kurierskich tzw. foliopaków. Na przestrzeni lat znacznie rozwinęliśmy działalność naszej firmy oraz wypracowaliśmy doskonałą jakość produktu. Produkowane przez nas koperty kurierskie – foliopaki to wysokiej jakości produkt skierowany szczególnie do branż, które zajmują się sprzedażą wysyłkową. Ponieważ branża e-commerce stale rozwija się, zapotrzebowanie na tego typu produkty stale rośnie.

Produkując koperty foliowe – foliopaki stosujemy nowoczesne rozwiązania nie tylko dla branży e-commerce. Obecnie coraz więcej osób również prywatnie korzysta z tego typu rozwiązań, jeśli zajmuje się sprzedażą internetową towarów. Nasza wykwalifikowana oraz doświadczona kadra gwarantuje indywidualne oraz profesjonalne podejście do każdego zlecenia.

Produkcja kopert kurierskich odbywa się wedle wytycznych klienta – rozmiar, nakład jak  i indywidualny projekt graficzny.

Koperty kurierskie

Wykonany przez nas koperty kurierskie są odporny na szkodliwe czynniki oraz uszkodzenia, ponieważ wykonano je z folii LDPE, która jest bardzo odporna na działanie czynników niesprzyjających. Dzięki temu w transporcie zawartość opakowania w żaden sposób nie ucierpi. A my możemy być spokojni, że paczka dotrze na miejsce w stanie nienaruszonym. Poza funkcją ochronną, nasze koperty foliowe / foliopaki mogą pełnić funkcję reklamową. Obecnie każdej firmie zależy na tym, aby wyróżnić się na tle konkurencji. Nietuzinkowy wygląd reklamowy z pewnością znacznie ułatwia tutaj sprawę. Dzięki przygotowanej przez nas ofercie jest to możliwe.

Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze dlatego przyjmowane zlecenia na koperty kurierskie wykonujemy z należytą starannością oraz dbając o każdy nawet najdrobniejszy szczegół. Nasz zespół kontroli jakości na bieżąco monitoruje produkcję opakowań foliowych co pozwala nam osiągać maksymalną jakość otrzymanego produktu. Każdy z nich musi być w 100% zgodny z wymaganiami oraz spełniać standardy norm europejskich. Dowodem na to są liczne certyfikaty, jakie nasza firma otrzymała. Potwierdzają one, że nasza firma jest prowadzona zgodnie z wymogami w zakresie produkcji opakowań foliowych – foliopaków. Nasze produkty są w pełni bezpieczne dla zdrowia oraz dla środowiska naturalnego.

Standard przyjętych rozmiarów:
szerokość 250 mm / wysokość 350 mm
szerokość 310 mm / wysokość 400 mm
szerokość 365 mm / wysokość 450 mm
szerokość 410 mm / wysokość 450 mm
szerokość 450 mm / wysokość 500 mm
szerokość 500 mm / wysokość 540 mm

Zakup opakowań foliowych – foliopaków możliwy jest już od 100 sztuk!

Istnieje możliwość wykonania kopert w innych rozmiarach – wraz z indywidualnym projektem graficznym. Wszystkie oferty wyceniane są indywidualnie, w zależności od wielkości i nakładu.

Przewidywany czas realizacji zamówień:
foliopaki bez nadruku do 5 dni