Naszą firmę tworzą ludzie.
To właśnie dzięki nim powstaje produkt, który zadowala nawet tych najbardziej wymagających klientów.

Bardzo troszczymy się o komfort wszystkich pracowników. Dbamy o ich bezpieczeństwo regularnie szkoląc oraz przestrzegając bezwzględnie obowiązujących w zakładzie zasad. Ma to ogromny wpływ na bezwypadkową i bezproblemową pracę, a doskonałe relacje interpersonalne z pewnością wpływają na finalne zadowolenie klienta z jakości produktu. Systematyczny rozwój oraz chęci poszerzania doświadczenia doprowadziły naszą firmę do pozycji lidera w branży opakowań foliowych.

Produkcja opakowań foliowych
w zgodzie ze środowiskiem naturalnym

Firma powstała dokładnie w roku 2002, a jej głównym celem była produkcja kopert kurierskich na najwyższym poziomie jakościowym. Na przestrzeni tych lat poszerzyliśmy swoją ofertę o nowe maszyny co pozwoliło nam na sukcesywny rozwój oraz zwiększanie jakości produkowanych przez nas opakowań foliowych. Obecnie nasza firma posiada nowoczesne drukarki, linie zgrzewające, laminarkę, maszynę tnącą, maszynę do zgrzewania opakowań foliowych, a także profesjonalną mieszalnię przeznaczoną do mieszania farb. Znacznie poszerzyliśmy swoje umiejętności oraz jakość wykonywanego produktu. Rosnące grono odbiorców naszych produktów motywuje nas do dalszego rozwoju oraz poszerzania zakresu usług naszej firmy.

Nasza produkcja odbywa się w zgodzie z naturą. Troska o zrównoważony rozwój, racjonalne oraz oszczędne gospodarowanie zasobami na każdym z etapów produkcji to główne nasze wartości. W produkcji kopert foliowych stawiamy na ponowne wykorzystanie materiałów pochodzących z recyklingu. Ponad 70% naszych produktów powstała właśnie w drodze ponownego wykorzystania surowców. Kolejnym ważnym aspektem jest dążenie naszej firmy do zmniejszania gramatury produkowanych opakowań przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości produktu. Jest to bezpośrednim wyrazem troski naszej firmy o środowisko naturalne w którym żyjemy. Firma BagFol – producent kopert foliowych stale optymalizuje korzystanie ze źródeł energetycznych. Z pewnością w przyszłości nasze działania skierowane będą na jeszcze bardziej racjonalne korzystanie z zasobów jakie oferuje nam natura. Mając świadomość, że zainteresowanie produktami foliowymi z roku na rok wzrasta, zdajemy sobie sprawę z faktu iż produkcja kopert kurierskich musi odbywać się w zgodzie z dobrem środowiska naturalnego. Jest to bardzo ważny aspekt naszej pracy na który stale kładziemy ogromny nacisk dążąc do maksymalnego odgraniczenia korzystania ze źródeł energetycznych.

Nowoczesny i rozbudowany park maszynowy: