Producent woreczków wicket

Jesteśmy producentem woreczków foliowych (wicket). Opakowania tego typu sprawdzają się w wielu branżach zarówno spożywczych jak i przemysłowych. Bardzo często są używane jako opakowania foliowe na produkty spożywcze jak pieczywo czy owoce. 

Produkcja woreczków foliowych wicket odbywa się wedle wytycznych klienta – rozmiar, nakład jak  i indywidualny projekt graficzny. Spełniamy indywidualne potrzeby oraz wymagania klientów.

Wykonane przez nas opakowania foliowe wicket są odporne na szkodliwe czynniki oraz uszkodzenia, ponieważ wykonano je z folii LDPE, która jest bardzo odporna na działanie czynników niesprzyjających. Daje to klientowi gwarancję, że zapakowany w opakowania foliowe wicket  produkt nie ulegnie uszkodzeniu, a co najważniejsze nie straci swojej jakości oraz doskonałego smaku.

Zadowoleni klienci są dla naszej firmy podstawą, dlatego każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny. Jesteśmy otwarci na wymagania oraz potrzeby naszych klientów. Zaufanie, które budujemy pomiędzy naszą firmą, a klientem to podstawa dla działalności naszej firmy. Stawia nas to na pozycji lidera w branży. Klienci, którzy korzystają z naszych usług są zadowoleni i bardzo chętnie nawiązują z nami długofalową współpracę.

Zakup opakowań foliowych wicket jest możliwy na indywidualne zamówienie klienta!

Istnieje możliwość wykonania opakowań w dowolnych rozmiarach – wraz z indywidualnym projektem graficznym. Wszystkie oferty wyceniane są indywidualnie, w zależności od wielkości i nakładu.
Wykonujemy je w każdej grubości i rozmiarze, mogą być z zakładką boczną lub bez zakładki.
Powyższe opakowania wykonujemy w najpopularniejszych na rynku rozmiarach oraz przygotujemy produkt z nadrukiem indywidualnym w rozmiarach dopasowanych do Państwa potrzeb.